Fotogaleri/ Pamjet më impresionuese në botë të shkaktuara nga shpërthimet vullkanike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 01-04-2015 Fotogaleri/ Pamjet më impresionuese në botë të shkaktuara nga shpërthimet vullkanike

Vullkanet shpërthejnë, djegin dhe thajnë, por në rrugën e tyre të shkatërimit ato kanë krijuar pamje mahnitëse.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069451332092285
array(1) { ["section"]=> string(88) "fotogaleri-pamjet-me-impresionuese-ne-bote-te-shkaktuara-nga-shperthimet-vullkanike-7554" }