Fotografi hap arkivat: Dritëroi në një takim miqësor me politikanin e njohur

Publikuar tek: kulture-art, më 11:18 13-10-2016 Fotografi hap arkivat: Dritëroi në një takim miqësor me politikanin e njohur

Fotografi profesionist Agim Rama hap arkivat sot në 85 vjetorin e lindjes së shkrimtarit të madh Dritëro Agolli.

Dritëroi këtu shfaqet me politikanin e njohur Servet Pëllumbi në një takim miqësor, 5 vite më parë.

“Dy korçarë, dy burra të mençur jetëgjatë. I pari mësues i kombit dhe më gjerë...I dyti politikani me shumë vlera. Që të dy burra të mençur të këtij kombi”, shkruan me dashamirësi fotografi teksa publikon foton.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dritëro Agolli sot 85 vjeç, Rama e uron kështu
Dritëro Agolli siç nuk e keni parë, qethet dhe gati për festën e ditëlindjes. Surpriza e parë këtë mëngjes, ministrja…(FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.015146970748901
array(1) { ["section"]=> string(81) "fotografi-hap-arkivat-driteroi-ne-nje-takim-miqesor-me-politikanin-e-njohur-56014" }