Fotografi i Parlamentit publikon foton me sasi të madhe eurosh e lekësh: Falenderon me emra e mbiemra këta politikanë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:45 31-12-2016 Fotografi i Parlamentit publikon foton me sasi të madhe eurosh e lekësh: Falenderon me emra e mbiemra këta politikanë

Fotografi që fotografon të gjithë personazhet e Kuvendit dhe publikon momente nga më të larmishmet e pikantet gjatë seancave plenare, Agim Rama sot ka surprizuar me këtë foto ku duken veç euro e lekë.

Rama falenderon ata që kanë kontribuar për jetimët ndërsa pohon se edhe vetë ka jetimë në shtëpi.

POSTIMI I PLOTË:

“Miq e mikesha te faqes time ne fb.nga zemra ju uroje gezuar 2017. Mbaresi der per dere.Me ket rast nuk mund te rri pa falenderuar te gjithe ato qe ne ket fund viti kontribuan per jetimet,familiet ne nevoj etj.Edhe une kam jetim ne shtepi dhe falenderoj Ministrin Blendi Klosi,drejtoreshen e pergjithshme te ketij institucioni Etleva Bisha, Ministrat Bledi Cuci,Damian Gjiknuri,Arben Ahmetaj,Lefter Koka,zv kryetarin e Parlamentit Shpetim Idrizi,deputetetOmer Mamo,Mesila Doda,Tahir Muhedini  AQIF RAKIPI ,Shkelqim Selami,IGLI CARA,Genc Ruli,  Nard Ndoka,  Eduard Shalsi,Eduart Ndocaj,Agron Duka,Adelina Rista,Antoneta Dhima,Blerina Gjylameti,Fatmir Mediu,Xhemal Qefalia,Arben Cuko,Liljana Elmazi,Luciana Boci,  Evis Kushi,Falenderoj Drejtoreshen e Medios,Manjola Arizaj Zeka, administratoren  Gjinovefa Kadriu,Deputetin Bashkim Fino,sherim te shpejt,Drejtoresh  Ermioni Cekani, KOMANDANTIN E GARDES GJENRAL GRAMOZ SAKO,Presidentin e Konfederates  Kol Nikollaj,zv Presidenten  Anisa Subashi,Taf KOLECIN ETJ.FLM SHUME,EDHE PER RESPEKTIN QE KENI PER PUNEN TIME”, shkruan fotografi Rama.

agim.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017292022705078
array(1) { ["section"]=> string(122) "fotografi-i-parlamentit-publikon-foton-me-sasi-te-madhe-eurosh-e-lekesh-falenderon-me-emra-e-mbiemra-keta-politikane-64291" }