Fotografi kap në gabim Edi Ramën dhe ia fakton: Hajde kuptoje po deshe!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:59 27-01-2016 Fotografi kap në gabim Edi Ramën dhe ia fakton: Hajde kuptoje po deshe!

Fotografi shqiptar ka kapur sot në gabim kryeministrin e vendit Edi Ramën. Ai madje ka bërë një postim, duke i faktuar nxitimin për të shkruar shpejt, por me shumë gabime, të komentit të tij për raportin mbi korrupsionin.

“Hahahahahahahahahahahahaha.........!Edhe "atyre" i duket Estonisht.......!Hajde kuptoje po deshe...!’’, shkruan Armando Babani për një postim të kryeministrit në ''Twitter''.

Por çfarë ka shkruar Rama?

 ‘’Transparency International: Shqiperia nje vend shume te permiresuar ne renditjen vjetore antikorrupsion! Njoftoni SHQUPin per kete skandal’’, shkruan kryeministri.

Dhe përveç mungesës së shkronjës ‘’ë’’, Rama nuk ka shkruar ‘’i përmirësuar’’, por ‘’të përmirësuar’’. Po kështu mungon viza pas SHQUP-it, e ndonjë presje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021991968154907
array(1) { ["section"]=> string(75) "fotografi-kap-ne-gabim-edi-ramen-dhe-ia-fakton-hajde-kuptoje-po-deshe-31074" }