Fotografi rrëfen: Si i shpëtoi nga vjedhja makina sot në mëngjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:39 22-09-2016 Fotografi rrëfen: Si i shpëtoi nga vjedhja makina sot në mëngjes

Fotografi i njohur si Sonny K. Elson rrëfen se kishte harruar çelësat e automjetit në derën e makinës por e gjitha ka përfunduar si mos më mirë falë dy të rinjve të policisë së shtetit. Ja si e tregon vetë fotografi gjithçfarë ka ndodhur:

“Alo prsh. Policia e shtetit ju shqeteson. Ju jeni drejtuesi i nje fuoristrade me targa XXXXXX?!

Isha gati te mohoja gjithcka, po thash ta degjoj iher ca do thote...
- Keni lene celsat e automjetit ne deren e drejtuesit, per fat kishit lene numrin e telefonit ndaj ju kontaktuam. Po ju presim ketu perpara mjetit qe te vini te merrni celsat.
Vrap direkt dhe perpara makines gjej nje djal dhe vajz te polcise se shtetit qe me prisnin. Marr celsat i falenderoj dhe nderkohe qe largohen djali me thote: Dhe mos na shani neper rrjete sociale e portale.
Shume nga ju do thone, po he se detyren bene, per kte paguhen por sikur te gjithe kta qe kritikojne te benin detyren e tyre, nga '92 e deri tani do ishim si ne Zvicer.
Morning...”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052203893661499
array(1) { ["section"]=> string(69) "fotografi-rrefen-si-i-shpetoi-nga-vjedhja-makina-sot-ne-mengjes-53779" }