Fotografi zgjedh foton e ditës: Veliaj ecën në shi me çizmet e llastikut gjer më gju

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:46 01-12-2017 Fotografi zgjedh foton e ditës: Veliaj ecën në shi me çizmet e llastikut gjer më gju

Fotografi Gent Onuzi ka zgjedhur foton e ditës.

Dhe në qendër është pikërisht kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i cili ecën nëpër shi, me çizmet e llastikut veshur gjer më gju.

Veliaj tha sot se lumi Lana e kaloi provën duke cilësuar si të pakalushme vetëm disa fshatra në Pezë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqipëria nën ujë, Rama na thotë "MIRËMËNGJES" me këto pamje
Përmbytjet/ Situatë e frikshme në Gjirokastër, edhe të vdekurit "dalin nga varri" »
Article Logic
Execution time: 0.011199951171875
array(1) { ["section"]=> string(90) "fotografi-zgjedh-foton-e-dites-veliaj-ecen-ne-shi-me-cizmet-e-llastikut-gjer-me-gju-101497" }