Fotografia e fundit në Facebook e djalit të zhdukur nga përmbytjet

Publikuar tek: bota, më 19:10 27-05-2016 Fotografia e fundit në Facebook e djalit të zhdukur nga përmbytjet

Dy persona humbën jetën dhe një tjetër është shpallur i humbur pas përmbytjeve në Washington Country të Teksasit.

Motra e 21 vjeçarit të zhdukur, Darren Mitchell, ka postuar sot fotografinë e fundit që vëllai i saj kishte shpërndarë në Facebook. Ai e kishte shkrepur fotografinë nga brenda makinës së tij që duket e përmbytur nga uji, ndërsa mbi të shkruan “Gjithçka që doja ishte të mbërrija në shtëpi”.

Prej këtij momenti askush nuk arriti të komunikojë më me të ndërsa policia e ka shpallur të zhdukur.

dfg_1464359096894_2532174_ver1.0.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035356998443604
array(1) { ["section"]=> string(72) "fotografia-e-fundit-ne-facebook-e-djalit-te-zhdukur-nga-permbytjet-41672" }