Fotografia e "mundimshme" e Edi Ramës

Publikuar tek: politike, më 23:48 22-12-2015 Fotografia e

Kjo është koha kur kryeministri jetonte një nga pasionet e tij më të mëdha, basketbollin.

Nga fotoja e rrallë kryeministri Edi Rama duket sikur sapo ka mbaruar një lojë të mundimshme ndërsa diç tenton të tregojë me gisht, pikërisht në çastin kur aparati është shkrepur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi Rama viziton varrin e Jezusit: Bazilika e Varrit të Shenjtë e ndërtuar nga perandori ilir
Shpërblimi i fundvitit, ja sa lekë do japë qeveria dhe cilat kategori do përfitojnë »
Article Logic
Execution time: 0.019392967224121
array(1) { ["section"]=> string(41) "fotografia-e-mundimshme-e-edi-rames-28371" }