Fotoja dhe diçitura ngacmuese e aktorit të njohur me ministren Nikolla

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:54 18-11-2016 Fotoja dhe diçitura ngacmuese e aktorit të njohur me ministren Nikolla

Ditën e djeshme, studentja Mirela Ruko i hodhi salcë të kuqe në kokë ministres Lindita Nikolla në shenjë proteste.

Një gjest i bujshëm që u debatua gjerë e gjatë duke mbledhur pro dhe kundër.

Sakaq, aktori i njohur i humorit Julian Deda ka publikuar një foto montazh ngacmures me një diçiturë po aq ngacmuese ku shkruhet: “Reformë me salcë domatesh”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017732858657837
array(1) { ["section"]=> string(76) "fotoja-dhe-dicitura-ngacmuese-e-aktorit-te-njohur-me-ministren-nikolla-59927" }