Fotoja e bujshme e motrave Koçi me Edi Ramën: Këngëtarja e thotë për herë të parë, si na e "rrëmbeu" zemrën kryeministri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:52 22-10-2017 Fotoja e bujshme e motrave Koçi me Edi Ramën: Këngëtarja e thotë për herë të parë, si na e

Fotoja e publikuar nga kryeministri Edi Rama gjatë muajve të verës, në të cilën shfaqej  së bashku me dy motrat Koçi, Gretën dhe Enin, ka bërë bujë në media.

U interpretua në forma të ndryshme, madje shumë thanë se dy motrat këngëtare iu bashkuan PS, por ja çfarë tha Eni mbrëmë e ftuar në “Xing me Ermalin”. Ndër të tjera Eni tha se Rama është shumë i respektueshëm dhe ka konsideratë të lartë për të.

“Për mua pak rëndësi kanë bindjet politike. Mbi të gjitha janë vlerat njerëzore. Rastësisht unë dhe Greta e kemi takuar zotin Rama. Na ka respektuar dhe e kemi respektuar. Dhe kam konsideratë shumë të lartë për atë si artist”, u shpreh Eni.

eno.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026696920394897
array(1) { ["section"]=> string(122) "fotoja-e-bujshme-e-motrave-koci-me-edi-ramen-kengetarja-e-thote-per-here-te-pare-si-na-e-rrembeu-zemren-kryeministri-96747" }