Fotoja e bujshme e Ramës me Zahon në Himarë, zbulohen detaje nga darka që mori vëmendjen e të gjithëve (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:38 12-08-2016 Fotoja e bujshme e Ramës me Zahon në Himarë, zbulohen detaje nga darka që mori vëmendjen e të gjithëve (FOTOT)

Të gjithëve u bëri përshtypje fotografia e Edi Ramës me djalin e tij Zahon, ndërsa tre netë më parë po darkonte në Himarë, dhe mbi foton e postuar në facebook, babë e bir në tavolinë në pritje të darkës shkruan: We love Himara.

Po ku ka darkuar kryeministri shqiptar? Eshtë pikërisht restorant “Esteria” në Himarë, buzë detit, një restorant gatimet e të cilit sipas pronarit të Esterias janë të gjitha bio.

“Kryeministri është një klient i rëndësishëm. Ai I preferon ushqimet bio. E kemi mirëpritur çdo herë që ka ardhur. Para tre katër vitesh erdhi për herë të parë. Ne i kemi shërbyer mirë dhe ai ka ngelur i kënaqur” thotë Altini pronari i Esterias, i pyetur në një reportazh të zgjeruar televiziv të ABC News.

“Eshtë hera e parë që e shoh me Zahon në restorant. Kryeministri është i thjeshtë në porosi dhe shumë i këndshëm si prind. Preferon të hajë mirë. Madje dhe shumë klientë na I pëlqejnë produktet sepse i marrim nga baçja që e kemi shumë afër restorantit. Kryeministri preferon të hajë ushqime bie, dhe pëlqen shumë edhe crudo dhe peshkun e freskët” thotë pronari.

* FOTOT e marra ABC News:

kan.jpg

kan1.jpg

kan2.jpg

kan3.jpg

kan4_copy.jpg

 

kan5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020773887634277
array(1) { ["section"]=> string(113) "fotoja-e-bujshme-e-rames-me-zahon-ne-himare-zbulohen-detaje-nga-darka-qe-mori-vemendjen-e-te-gjitheve-fotot-49529" }