Fotoja e një qytetari italian po i mahnit dhe trondit të gjithë: Mario Monti pret ulur në shkallët e një spitali

Publikuar tek: bota, më 10:57 12-02-2016 Fotoja e një qytetari italian po i mahnit dhe trondit të gjithë: Mario Monti pret ulur në shkallët e një spitali

Nuk është një person i zakonshëm, është një politikan që ka bërë histori. Ish kryeministri Mario Monti, është fotografuar në ambientet e një spitali duke pritur, i ulur në shkallë, si të gjithë...

“Dje më ndodhi një gjë unike. Isha në një spital me time më dhe vjen Mario Monti me të shoqen.

E shoqja duhej të bënte një vizitë për të cilën po priste por gjëja më e papritur ishte që profesor Mario Monti erdhi pa eskortë, dhe priti rradhën si kushdo tjetër. Ndenji ulur në shkallë gjatë gjithë kohës”, shkruan ndër të tjera qytetari duke mos harruar ta komplimentojë.

Po në Shqipëri? Lind pyetja...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021675109863281
array(1) { ["section"]=> string(117) "fotoja-e-nje-qytetari-italian-po-i-mahnit-dhe-trondit-te-gjithe-mario-monti-pret-ulur-ne-shkallet-e-nje-spitali-32380" }