Fotoja e parë e Shkëlzen Berishës dhëndërr me Armina Mevlanin dhe prindërit e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:45 18-06-2016 Fotoja e parë e Shkëlzen Berishës dhëndërr me Armina Mevlanin dhe prindërit e saj

Kjo është fotoja e parë e Shkëlzen Berishës dhëndërr me Armina Mevlanin dhe prindërit e saj.

Fotoja është shkrepur në festën luksoze të 25-vjetorit të Arminës.

Babai i saj, spikeri Arben Mevlani qëndron në krahë të vajzës, kurse të ëmën, Mozën, Armina e ka futur mes saj dhe Shkëlzenit.

Shkëlzen Berisha është i divorcuar dhe ka 2 fëmijë.

arbenmevlanifoto.jpg

Arben Mevlani duke fotografuar çiftin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068581104278564
array(1) { ["section"]=> string(87) "fotoja-e-pare-e-shkelzen-berishes-dhenderr-me-armina-mevlanin-dhe-prinderit-e-saj-43906" }