Fotoja ndryshe e Lulzim Bashës, pranë vajzës seksi e të famshme shqiptare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:31 05-01-2017 Fotoja ndryshe e Lulzim Bashës, pranë vajzës seksi e të famshme shqiptare

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim, ka pozuar krahë modeles së njohur shqiptare Angela Martini.

Basha i veshur me kostum dhe kollare blu ka mbërthyer për beli modelen e veshur me fustan të zi dhe plot sharm.

Nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë modelen dhe politikanin, por fotoja e tyre është përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033940076828003
array(1) { ["section"]=> string(78) "fotoja-ndryshe-e-lulzim-bashes-prane-vajzes-seksi-e-te-famshme-shqiptare-64675" }