Fotoja që po i çmend të gjithë, vajzës s’ia bën ‘’syri tërr’’ edhe pse e tradhëton detaji poshtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:31 11-07-2016 Fotoja që po i çmend të gjithë, vajzës s’ia bën ‘’syri tërr’’ edhe pse e tradhëton detaji poshtë

Kjo është fotoja që po i çmend të gjithë djem e vajza. Në foto duket një e re, e cila është krejtësisht me sqetulla të padepikuara dhe leshi i është rritur goxha.

Zakonisht të rinjtë shqiptarë nuk e praktikojnë këtë mënyrë të vetëmbajturi, madje edhe djemtë depilohen në të gjithë trupin.

Por vajzës s’ia bën ‘’syri tërr’’  edhe pse e tradhëton detaji poshtë: sqetulla me lesh shumë të zi. Shikimi i saj është i fokusuar te pozimi dhe duhet thënë që tiparet e saj janë të admirueshme. Të pahequra ka edhe vetullat, ndërsa transparenca e fustanit të hollë s'i lë vend imagjinatës.

Ajo pozon e pashqetësuar nga çdo koment negativ që mund të qarkullojë për të. Vajza është e huaj dhe imazhi i saj po bën xhiron e rrjeteve sociale.

gocameqime.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027595996856689
array(1) { ["section"]=> string(97) "fotoja-qe-po-i-cmend-te-gjithe-vajzes-s-ia-ben-syri-terr-edhe-pse-e-tradheton-detaji-poshte-46240" }