Fotoja që po PUSHTON rrjetin, Spiropali mbështetur te Rama...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:25 01-02-2018 Fotoja që po PUSHTON rrjetin, Spiropali mbështetur te Rama...

Kjo është një foto tejet pikante që ka pushtuar rrjetin e po shpërndahet masivisht.

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një montazh apo me një foto reale, edhe pse kjo e fundit, nuk është fare e vështirë për t’u besuar po të kemi parasysh se sa afër e mban kryeministri Rama, vajzën e FRESSH Elisa Spiropali së cilës i dha postin e rëndësishëm të drejtoreshës së doganave për ta bërë më pas deputete në Kuvend.

Fotoja duket shumë e hershme dhe nga pas tyre dallohet edhe ish-deputeti i PS Artan Gaçi i martuar tashmë me ministren e Mbrojtjes Olta Xhaçka, pas dashurisë që lindi në çadër.

 27658425_10156930257363765_568769077_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017228841781616
array(1) { ["section"]=> string(64) "fotoja-qe-po-pushton-rrjetin-spiropali-mbeshtetur-te-rama-108700" }