Fotoja që publikon Çiljeta me të ëmën ngjall reagime: Me ta fut i joti i thonë këtij muhabeti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:45 08-03-2017 Fotoja që publikon Çiljeta me të ëmën ngjall reagime: Me ta fut i joti i thonë këtij muhabeti

 Sot me 8 mars, nuk kishte si të mungonte dhe një urim i Çiljetës për të ëmën Linda, të cilat ndonëse i ndajnë disa vite janë si "dy pika uji".

Fotoja ka ngjallur komente të shumta të cilët kanë komplimentuar “nënë e bijë” dhe shumë prej tyre janë shprehur se tani e kuptojnë burimin e bukurisë së Çiljetës.

“E di si i thon kti muabeti ....me Ta fut i joti edhe ne foto ma mer mi nona linda Mami me e Mir ne bote shoqa Ime me e ngusht Motra Ime mbeshtetja Ime me e madhe ne jet, Linda Xhilaha gëzuar 8 marsin”,-shkruan Çiljeta duke uruar të shtrenjtën e saj.  

cil.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027169942855835
array(1) { ["section"]=> string(98) "fotoja-qe-publikon-ciljeta-me-te-emen-ngjall-reagime-me-ta-fut-i-joti-i-thone-ketij-muhabeti-71253" }