Fotoja që s’kemi parë, reagimi i Donald Lu dhe Romana Vlahutin pasi Meta tha: “140 vota pro”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:13 22-07-2016 Fotoja që s’kemi parë, reagimi i Donald Lu dhe Romana Vlahutin pasi Meta tha: “140 vota pro”

Një foto që na kishte shpëtuar nga aq shumë të shkrepura dje në votimin historik të Reformës në Drejtësi.

Ky është reagimi i ambasadorëve Donald Lu e Romana Vlahutin pasi kryeparlamentari Ilir Meta lexoi “140 vota pro” miratimit të Reformës.

Të dy janë përqafuar e puthur me shumë entuziazëm e gëzim pas orëve të gjata pune, takimeve e negociatave të njëpasnjëshme.

Dy ambasadorët e SHBA e BE qendruan e dëgjuan nga kufjet gjithçka që u tha në seancën maratonë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03145694732666
array(1) { ["section"]=> string(94) "fotoja-qe-s-kemi-pare-reagimi-i-donald-lu-dhe-romana-vlahutin-pasi-meta-tha-140-vota-pro-47430" }