FOTOT/ Jeta mes luksit e 32 vjeçarit shofer që u bë zëvendësdrejtor në Top Channel

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:29 10-02-2016 FOTOT/ Jeta mes luksit e 32 vjeçarit shofer që u bë zëvendësdrejtor në Top Channel

Erion Ylli është emri i ri i komunikuar sot përmes një e-maili për administratën e Top Channel si njeriu që do të mbajë postin e zëvendësdrejtorit të kanalit më të madh televiziv në vend.

Po kush është Erion Ylli?

Ylli ka qenë ish shofer i Dritan Hoxhës dhe më pas i gruas së tij Vjollca Hoxha duke fituar kësisoj besimin e gjithë familjes dhe duke u kthyer në një mik të mirë edhe për motrat Hoxha, Lori dhe Sara Hoxha.

Ylli është 32 vjeç dhe çfarë bie në sy është jeta në luks e tij. Makina të tipeve më të fundit, veshjet nga markat më në zë dhe relaksi në ambientet super luksoze, janë pjesë e pandashme e 32 vjeçarit tashmë zëvendësdrejtor.

Sipas burimeve të brendshme në Top Channel, i riu nuk ka as arsimin përkatës megjithatë fakti mbetet i njëjtë: Erion Ylli sot  zëvëndëson Skerdi Drenovën i cili për 10 vite me rradhë ka mbajtur postin e zëvendësdrejtorit në gjigandin televiziv.

fc3.jpg

fc2.jpg

erion1.jpg

fc1.jpg

fc.jpg

luks.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029051065444946
array(1) { ["section"]=> string(87) "fotot-jeta-mes-luksit-e-32-vjecarit-shofer-qe-u-be-zevendesdrejtor-ne-top-channel-32212" }