Fotot më të 'çmendura', në vendet më ekstreme që mund të keni parë ndonjëherë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:29 04-07-2016 Fotot më të 'çmendura', në  vendet më ekstreme që mund të keni parë ndonjëherë

 Shpeshherë  njerëzit kanë rrezikuar dhe jetën vetëm e vetëm për të bërë foto në vende ekstreme. Këto foto janë bërë në skaje të ndryshme të globit. 

6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032279014587402
array(1) { ["section"]=> string(80) "fotot-me-te-cmendura-ne-vendet-me-ekstreme-qe-mund-te-keni-pare-ndonjehere-45506" }