FOTOT PIKANTE NGA SEANCA E JASHTËZAKONSHME: Meta i gris letrën para syve Ramës, Topalli ballë për ballë me Rulin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:39 31-08-2016 FOTOT PIKANTE NGA SEANCA E JASHTËZAKONSHME: Meta i gris letrën para syve Ramës, Topalli ballë për ballë me Rulin

Këto janë disa nga momentet pikante që nuk janë transmetuar nga kamerat por që janë fotografuar nga fotografët gjatë seancës së jashtëzakonshme plenare ditën e djeshme.

PD braktisi Kuvendin ditën e djeshme dhe maxhoranca miratoi e vetme ligjin e Vettingut por disa nga aktorët kryesorë të politikës nuk mund të mos binin në sy, pavarësisht qetësisë që pasoi pas këtij momenti.

Dhe ja ku shohim ish kryeministrin Berisha që shtrëngon duart me Dulen ndërsa më herët paralajmëroi Ramën se “ky ishte shtatori i tij i fundit si kryeministër”, kreun e Kuvendit Meta që gris një letër para syve të kryeministrit si dhe Topallin që dialogon ballë për ballë me Rulin.

Për më shumë, shikoni fotot!

berisha-dule.jpg

berisha-sadri-abazi.jpg

berisha-rama-meta.jpg

rama-meta.jpg

sadri-abazi-blerina-gjylameti.jpg

topalli-ruli.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017207860946655
array(1) { ["section"]=> string(116) "fotot-pikante-nga-seanca-e-jashtezakonshme-meta-i-gris-letren-para-syve-rames-topalli-balle-per-balle-me-rulin-51383" }