FOTOT që s’keni parë nga dasma e bujshme shqiptaro-armene që bëri bashkë njerëzit më të pushtetshëm në vend

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:42 11-09-2016 FOTOT që s’keni parë nga dasma e bujshme shqiptaro-armene që bëri bashkë njerëzit më të pushtetshëm në vend

Këto janë fotot që ende s’kishit parë nga dasma e shumëpërfolur e djalit të manjatit të medias shqiptare Ylli Ndroqi që bëri bashkë zyrtarë të lartë të politikës, medias, biznesit, kulturës e artit në vend.

Në një ceremoni madhështore, 530 të ftuar janë ulur në sallën e Pallatit të Kongreseve dhe kanë bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga kjo dasmë luksoze.

Fotografi Alket Islami që nuk le gjë t’i shpëtojë, ka fotografuar nga lart gjithçka që ka parë duke e servirur dasmën shqiptaro -armene të Redonit me Marjanën përpara syve të të gjithëve.

Anila Basha-drejtore e newsbomb.al

anila.jpg

Gazetarja Ilva Tare dhe bashkëshorti i saj deputet i PD Eduard Selami

dasma.jpg

Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi

das16.jpg

Princ Leka dhe Elia Zaharia

dasma3.jpg

Fotot nga lart të Alket Islamit

das.jpg

das1.jpg

das2.jpg

das3.jpg

das4.jpg

das5.jpg

das6.jpg

das7.jpg

das8.jpg

das9.jpg

das10.jpg

das11.jpg

das12.jpg

das13.jpg

das14.jpg

das15.jpg

das17.jpg

das18.jpg

das19.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1438410282135
array(1) { ["section"]=> string(113) "fotot-qe-s-keni-pare-nga-dasma-e-bujshme-shqiptaro-armene-qe-beri-bashke-njerezit-me-te-pushtetshem-ne-vend-52596" }