FOTOT që s’keni parë nga dasma e bujshme shqiptaro-armene që bëri bashkë njerëzit më të pushtetshëm në vend

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:39 12-09-2016 FOTOT që s’keni parë nga dasma e bujshme shqiptaro-armene që bëri bashkë njerëzit më të pushtetshëm në vend

Këto janë fotot që ende s’kishit parë nga dasma e shumëpërfolur e djalit të manjatit të medias shqiptare Ylli Ndroqi që bëri bashkë zyrtarë të lartë të politikës, medias, biznesit, kulturës e artit në vend. Në një ceremoni madhështore, 530 të ftuar janë ulur në sallën e Pallatit të Kongreseve dhe kanë bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga kjo dasmë luksoze. Fotografi Alket Islami që nuk le gjë t’i shpëtojë, ka fotografuar nga lart gjithçka që ka parë duke e servirur dasmën shqiptaro-armene të Redonit me Marjanën përpara syve të të gjithëve.

Anila Basha-drejtore e newsbomb.al

anila.jpg

Gazetarja Ilva Tare dhe bashkëshorti i saj deputet i PD Eduard Selami

dasma.jpg

Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi

das16.jpg

Princ Leka dhe Elia Zaharia

dasma3.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033950090408325
array(1) { ["section"]=> string(113) "fotot-qe-s-keni-pare-nga-dasma-e-bujshme-shqiptaro-armene-qe-beri-bashke-njerezit-me-te-pushtetshem-ne-vend-52642" }