FOTOT që tregojnë një Luana Vjollca tërësisht ndryshe nga sa e shohim...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:16 16-01-2017 FOTOT që tregojnë një Luana Vjollca tërësisht ndryshe nga sa e shohim...

Një nga personazhet më të përfolura të showbizit shqiptar është pikërisht bjondja seksi e ekranit Luana Vjollca.

Luana është vënë shpesh në qendër të akuzave për ndërhyrje dhe silikonin e buzëve që është bërë tashmë trend i të gjitha vajzave, edhe atyre të panjohura për publikun.

Këto janë fotot që tregojnë një Luanë tërësisht ndryshe nga ajo që shikojmë tani në Instagram e rrjetet e tjera sociale. Dukshëm, format e moderatores kanë ndryshuar, jo vetëm falë procesit të “rritjes” por edhe ndërhyrjeve që duhet thënë, janë profesionale.

luana-1.jpg

luana-4.png

luana-6.jpg

luana-8.jpg

luana-9.jpg

luana-11.jpg

luana-12.jpg

luana-13.jpg

luana-14.jpg

luana-15.jpg

luana-16.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029680013656616
array(1) { ["section"]=> string(75) "fotot-qe-tregojne-nje-luana-vjollca-teresisht-ndryshe-nga-sa-e-shohim-65659" }