Françeska Jaçe i rikthehet jetës publike, me të fejuarin që u përfol se u nda (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 13-04-2016

As sherri, as dhuna përdorur ndaj shoqes së saj të ngushtë, madje as grushtimi nga ish-gruaja e të dashurit nuk e kanë mbajtur larg biznesmenit të saj.

Edhe pse u përfol se u ndanë, nuk është aspak e vërtetë. Ose së paku kanë arritur të pajtohen.

Tashmë Françeska Jaçe, ish-banore e ‘’Big Brother Albania’’ mban në profil foton me të fejuarin. Ndiqni dhe videon për më shumë detaje nga kërcimi pasionant i Jaçes…

franceskajetenate2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029475927352905
array(1) { ["section"]=> string(88) "franceska-jace-i-rikthehet-jetes-publike-me-te-fejuarin-qe-u-perfol-se-u-nda-video-37559" }