Francezët i ndryshon emrin Ermalit dhe Amit, çifti: Të paktën nuk na ndryshuan emrin e kompaninsë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:16 20-04-2015 Francezët i ndryshon emrin Ermalit dhe Amit, çifti: Të paktën nuk na ndryshuan emrin e kompaninsë Ermal Mamaqi e Amarda Toska

Një event në Francë, pjesë e të cilit ka qenë aktori i humorit Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Amarda Toska, i ka ngatërruar emrin çiftit.

Për organizatorët e eventit, Ermali quhet Ermel e ndërsa Amarda...Amerda. Çifti e ka pritur me sportivitet këtë ndryshim edhe pse nuk ka hezituar të fotografojë këtë fakt e ta ndajë me miqtë e tyre me mbishkrimin “Eh... Francezët. Të paktën na kanë shkruar emrin e kompanisë në rregull”!

Fundja, edhe ky një ngushëllim është.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020769119262695
array(1) { ["section"]=> string(100) "francezet-i-ndryshon-emrin-ermalit-dhe-amit-cifti-te-pakten-nuk-na-ndryshuan-emrin-e-kompaninse-9213" }