Frangaj “i kontrollon” pyetjet Fevziut përpara intervistës me Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:00 22-10-2015 Frangaj “i kontrollon” pyetjet Fevziut përpara intervistës me Ramën

Në këto momente moderatori Blendi Fevziu është duke zhvilluar një intervistë jo të qetë me kryeministrin Edi Rama, por pronari i Tv Klan, Aleksandër Frangaj ka qenë i paduruar të dëgjojë pyetjet për kreun e ekzekutivit gjatë emisionit, duke iu hedhur një sy atyre përpara fillimit të emisionit.

Në foto shihet se si Frangaj “kontrollon” pyetjet e Fevziut pak minuta përpara se të nis transmetimi.

Në këmb pranë tavolinës ku qendrojnë Rama dhe Fevziu, përveç Frangajt ndodhen edhe këshilltari i kryeministrit Endri Fuga si dhe kryeredaktorja e emisionit Desada Metaj.

Lexo edhe: Fevziu i drejtohet Ramës: Serbia ju uli brekët. Kryeministri:Çfarë i ke këto shprehje

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013046979904175
array(1) { ["section"]=> string(71) "frangaj-i-kontrollon-pyetjet-fevziut-perpara-intervistes-me-ramen-23755" }