FRESSH-istja nuk përmbahet ndaj Bashës, fyen rëndë kreun e PD-së pas thirrjeve për shkatërrim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:56 24-02-2017 FRESSH-istja nuk përmbahet ndaj Bashës, fyen rëndë kreun e PD-së pas thirrjeve për shkatërrim

Anëtarja e FRESSH, Bora Lalollari ka reaguar me një gjuhë shumë të ashpër dhe fyese ndaj kryetarit të opozitës, Lulzim Basha pas deklaratës së tij për “shpim gomash, thyerje xhamash e shkatërrim”.

Fressh-istja e quan “të mangët” Bashën, teksa ironizon me një “lutje për mendjen” e tij.

“Një lutje për mendjen e këtij njeriu, mjaft me përpjekje për të futur frymë radikale dhe kërcënuese në këtë vend. Më ke cënuar lirinë, o i mangut”,-shkruan anëtarja e FRESSH, Bora Lalollari.

 babab.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.114590883255
array(1) { ["section"]=> string(98) "fressh-istja-nuk-permbahet-ndaj-bashes-fyen-rende-kreun-e-pd-se-pas-thirrjeve-per-shkaterrim-69875" }