FRESSH mbush 26 vjeç, aktori i humorit moderon ceremoninë

Publikuar tek: politike, më 13:28 14-01-2018 FRESSH mbush 26 vjeç, aktori i humorit moderon ceremoninë

FRESH mbush sot 26 vjeç. Festa në kuadër të kësaj ditëlindjeje po zhvillohet në ambjentet e Pallatit të Sportit.

Ndërsa ceremonia sapo ka filluar po moderohet nga aktori i njohur i humorir Erion Isai.

Sapo shfaqja ka nisur Erioni ka bërë të ditur edhe se çfarë do të ndodhë në vazhdim. Aktori nuk ka kursyer edhe batuat me programacionin “Triller në ER TV. Dokumetar historia e Skënderbeut, një emision nga Erisa Spiropali”, u shpreh Erioni.

Ndër të tjera aktori thumboi edhe Monika Kryemadhin duke thëne “në këtë televizion mësojmë si të përdorim çizmen në disa forma”. Ndërsa pjesën ku shfaqej Lulzmim Basha aktori e ka cilësuar si "horror".

Sakaq, fillimisht u dha një dokumetar për FRESH-in. 

rion_isai.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata e fortë e Bashës: 5 derra të krimit dhe korrupsionit që ndajnë paratë me Edi Ramën
Mësuesja e sëmurë më kancer, Rama: Zgjidhja ka dy mënyra »
Article Logic
Execution time: 0.014287948608398
array(1) { ["section"]=> string(63) "fressh-mbush-26-vjec-aktori-i-humorit-moderon-ceremonine-106520" }