Fshatarët e shpëtojnë krokodilin 1 ton nga kanali dhe e lëshojnë në lumë (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:56 10-11-2016 Fshatarët e shpëtojnë krokodilin 1 ton nga kanali dhe e lëshojnë në lumë (Video)

Banorët e një fshati në Sri Lanka kanë bërë gjestin “human” duke shpëtuar një krokodil që peshon plot 1 ton.

Ata e kanë gjetur krokodilin në një kanal dhe e kanë transportuar drejt lumit me mjete të rënda ku edhe e kanë liruar.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019998073577881
array(1) { ["section"]=> string(84) "fshataret-e-shpetojne-krokodilin-1-ton-nga-kanali-dhe-e-leshojne-ne-lume-video-59125" }