Fshehën drogën nëpër shkurre, arrestohen të rinjtë shqiptarë në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 15:17 10-08-2018 Fshehën drogën nëpër shkurre, arrestohen të rinjtë shqiptarë në Itali Droga e sekuestruar

Policia italiane ka arrestuar dy shtetas shqiptarë, trafikantë të drogës.

Sipas mediave italiane janë arrestuar shtetasit me iniciale M.M., 23 vjeç dhe A.A., 25 vjeç.

Pas denoncimit të banorëve të qytetit, të cilët u shprehën se kanë parë një makinë që shkontë çdo ditë në Siccmomonte, policia u vu në lëvizje.

Pas 8 orësh pritje në vendin e treguar nga banorët, dy të rinjtë zbritën nga makina dhe iu afruan një shkurreje nga ku morën një kavanoz të madh.

Policia mundi të bëntë zbulimin e rreth 300 gram kokainë e pastër si dhe arrestimin e dy të rinjvë shqiptarë.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FESTA VAZHDON në Korçë/ Vajza izraelite do ndezë qytetin sonte (PROGRAMI- VIDEO)
Shokuese, e gënjeu me karficë flokësh, shqiptari përdhunon vajzën 6-vjeçare »
Article Logic
Execution time: 0.0043861865997314
array(1) { ["section"]=> string(75) "fshehen-drogen-neper-shkurre-arrestohen-te-rinjte-shqiptare-ne-itali-130720" }