Fshehu 200 mijë euro drogë në motorr, arrestohet i riu shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 22:25 06-12-2017 Fshehu 200 mijë euro drogë në motorr, arrestohet i riu shqiptar

Një 24 vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritetet italiane në Peskara, pasi i gjetën drogë në automjet.

I riu është nervozuar kur u ndalua nga policia, e kjo gjë i ka shtyre dhe më shumë të kontrollonin. Gjatë kontrollit në pjesën e pasme të motorrit i riu shqiptar kishte krijuar një kuti posaçërisht për të fshehur kokainën, e cila ishte 1 kg, por në para shkon rreth 200 mijë eurove. Policia para të riut shqiptar arrestoi 15 persona për trafik droge, gjatë operacioneve të kryera.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Situata e përmbytjeve, ja sa hektarë tokë janë ende nën ujë
Vendimi Trump për Jeruzalemin, reagon ambasada izraelite dhe ka një kërkesë për Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.014041900634766
array(1) { ["section"]=> string(69) "fshehu-200-mije-euro-droge-ne-motorr-arrestohet-i-riu-shqiptar-102224" }