“Fundjava ndryshe”, Ilir Hoxhollit ia “kthejnë” qeset te dera e shtëpisë, por zbuloni ç’kanë ato

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:12 18-06-2016 “Fundjava ndryshe”, Ilir Hoxhollit ia “kthejnë” qeset te dera e shtëpisë, por zbuloni ç’kanë ato Qeset me plehera te komshiut te Ilir Hoxhollit te Fundjava Ndryshe, vendosur te dera e shtepise

Eshtë gjendur përballë një “fundjave ndryshe” pikërisht një nga organizatorët e fundjavës ndryshe që shpërndan ndihma ushqimore për të varfërit. Por kësaj radhe, duket se qeset I kanë mbërritur në derën e shtëpisë së tij. 

Nuk janë qese ndihmash, por janë qese plehërash, që sikurse ai e denoncon, duhet të jenë të ndonjë prej komshijve të vet.

“Komshiu im anonim!  Dua të të falenderoj për këtë veprim, për herë të parë nuk i hodhe nga dritarja, për t'i munduar njerëzit t'i pastrojnë në mëngjes, për herë të parë u mundove, zbrite shkallët e mundimshme me qese nëpër duar dhe i vendose para derës time, kjo është shenjë e mirë dhe shpresë se në të ardhmen do t'i bësh dhe 50 m deri te kazani i plerave... Te falenderoj komshiu im!” shkruan Hoxholli në profilin e tij në rrjetin social.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024839878082275
array(1) { ["section"]=> string(96) "fundjava-ndryshe-ilir-hoxhollit-ia-kthejne-qeset-ted-era-e-shtepise-por-zbuloni-c-kane-ato-43918" }