Fundjavë... por s’ka pushim për Arben Ahmetajn! Ministri në Korçë, 200 raste gjejnë zgjidhje (FOTOT)

Publikuar tek: ekonomi, më 12:07 10-03-2018 Fundjavë... por s’ka pushim për Arben Ahmetajn! Ministri në Korçë, 200 raste gjejnë zgjidhje (FOTOT)

Ndonëse e shtunë, për ministrin e Financave dhe të Ekonomisë Arben Ahmetaj, s’ka pushim.

Ahmetaj ka shkuar në Korçë ku ka zhvilluar një takim në zyrën e shërbimeve të Tatimeve në Korçë, e-albania. E-Albania u ka gjetur zgjidhje 200 rasteve në ditë, në qytetin juglindor duke u dhënë asistencën e nevojshme.

Por krahas kësaj, punonjësit e zyrës i janë ankuar ministrit për printimin e faturave për bizneset të cilët kanë detyrime të papaguara e që nuk u del fatura e printuar.

Ministri i ka udhëzuar punonjësit të këshillojnë bizneset për shlyerjen e detyrimeve ndërsa është ndalur edhe te skema e TVSH për biznesin e vogël që hyn në fuqi më datë 1 prill.

Ahmetaj ka biseduar gjerë e gjatë lidhur me mënyrën se si tatimorët do organizojnë punën në Korçë, në mënyrë që ky proces kaq i rëndësishëm për bizneset dhe ekonominë, të shkojë siç duhet.

ahm.jpg

ah1.jpg

ah2.jpgah3.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tatimet japin njoftimin e rëndësishëm: Ja 13 detyrimet që mund t'i paguani online (AFATI)
Del LISTA E PËRFITUESVE, qeveria lekë për TAP dhe Bankersin (SHIFRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.029607057571411
array(1) { ["section"]=> string(100) "fundjave-por-s-ka-pushim-per-arben-ahmetajn-ministri-ne-korce-200-raste-gjejne-zgjidhje-fotot-112807" }