“Furtunë” arrestimesh, zbardhet raporti i DASH për drejtësinë dhe politikën shqiptare

Publikuar tek: barometri, më 07:29 07-07-2017 “Furtunë” arrestimesh, zbardhet raporti i DASH për drejtësinë dhe politikën shqiptare

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027386903762817
array(1) { ["section"]=> string(88) "furtune-arrestimesh-zbardhet-raporti-i-dash-per-drejtesine-dhe-politiken-shqiptare-85309" }