Futbolli peng i politikës, protesta e PD shtyn një tjetër ndeshje futbolli

Publikuar tek: sport, më 17:27 12-05-2017 Futbolli peng i politikës, protesta e PD shtyn një tjetër ndeshje futbolli

Sopoti-Elbasani që ishte parashikuar të luhej nesër në "Selman Stërmasi" nuk do të zhvillohet.

Shkak bëhet mungesa e policisë në këtë takim. Drejtoria e Policisë ka dërguar një shkresë në FSHF ku lajmëron se nuk do të garantojë mbarëvajtjen e kësaj sfide të vlefshme për Grupin B në Kategorinë e Parë.

Duket se protesta e Opozitës që do të zhvillohet në bulevardin "Dëshmorët e kombit" ka bërë që policia e shtetit të angazhohet e gjitha për të ruajtur rendin dhe qetësinë publike në shesh dhe jo në stadium. /Newsport.al

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FSHF reagon pas video skandalit: I bëjmë thirrje lojtarit që të denoncojë në në prokurori këtë akt
Tifozët e klubit Italian “kopjojnë” idenë e Opozitës shqiptare për të protestuar, ngrenë “çadrën” »
Article Logic
Execution time: 0.016567945480347
array(1) { ["section"]=> string(79) "futbolli-peng-i-politikes-protesta-e-pd-shtyn-nje-tjeter-ndeshje-futbolli-78417" }