Futbollisti i famshëm parashikon Skoci-Shqipëri: Do jetë e fortë por...

Publikuar tek: sport, më 15:56 10-09-2018 Futbollisti i famshëm parashikon Skoci-Shqipëri: Do jetë e fortë por...

Futbollisti i famshëm skocez Charlie Nicholas, i cili ka luajtur si sulmues me Celtic dhe Arsenal, parashikon rezultatin e Skoci-Shqipëri, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve.

"Nuk është në rrezik por njerëzit kanë filluar të flasin tashmë për gjërat negative. Pra luani përpara dhe ngulmoni (i referohet Skocisë). Shqipëria ka një fitore të mirë këtë javë kundër Izraelit, dhe ata nuk janë budallenj.

Skocezët kanë tendencë të jenë më të mirë kur janë të inatosur. Sepse ata mund të mbështeten më pak te taktikat dhe më shumë te gjaku e guximi. Kemi mungesë të fuqisë por mendoj se me Leigh Griffiths së bashku me ndoshta Steven Naismith, formacioni plotësohet vetë.

Do të jetë e vështirë, nuk do të ketë numër të madh fansash, por unë shikoj pak gola. Skocia fiton me rezultatin 1-0."

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çmenduri! Me 220 km/h piloti italian kap frenat e kundërshtarit (VIDEO)
Pritet të jetë titullar sonte, klubi italian i bën “dhuratë” lojtarit të KOMBËTARES »
Article Logic
Execution time: 0.026119947433472
array(1) { ["section"]=> string(74) "futbollisti-i-famshem-parashikon-skoci-shqiperi-do-jete-e-forte-por-133842" }