Futbollisti ‘ndëshkon’ reperin, Noizy bëhet lustraxhiu i Lorikut (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 10:04 10-05-2017 Futbollisti ‘ndëshkon’ reperin, Noizy bëhet lustraxhiu i Lorikut (VIDEO)

Reperi i njohur Noizy është ‘detyruar’ të bëhet  lustraxhiu i futbollistit Lorik Cana. Dhe e gjitha kjo pasi Noizy humbi ndeshjen.

“E lash te fitoj sepse erdhi ne fushen time, dhe tradita eshte t'i rrespektojmë Mysafirët por me 13/Maj do e marr në koncertin e radhës në Tiranë dhe kemi 1 sfidë të vogël me në fushën time @lorikcana #RrespekteKapiten”, shkruan Noizy teksa ka publikuar dhe videon.

Nga përqafimi dhe shakatë e tyre duket se Lorik Cana dhe Noizy janë miq të mirë. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Interi shkarkon trajnerin Pioli, ja kush e merr drejtimin e zikaltërve
Futbollisti shqiptar bëhet baba, bashkëshortja rrëfen golin më të bukur të tij »
Article Logic
Execution time: 0.016977071762085
array(1) { ["section"]=> string(73) "futbollisti-ndeshkon-reperin-noizy-behet-lustraxhiu-i-lorikut-video-78102" }