Futbollisti shqiptar baba për herë të dytë: U bënë dy princesha

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:47 05-02-2016 Futbollisti shqiptar baba për herë të dytë: U bënë dy princesha

Kapiteni i Skënderbeut, Bledi Shkëmbi është bërë baba për herë të dytë. Është vetë korçari që ka njoftuar miqtë dhe fansat në rrjetet sociale duke publikuar këtë foto.

“Breila dhe Amel, u bënë dy princesha”, shkruan Shkëmbi, ndërsa gëzimi në fytyrën e tij nuk ka nevojë për koment.

Po kaq e lumtur është edhe Breila me ardhjen në jetë të motrës së saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031934022903442
array(1) { ["section"]=> string(68) "futbollisti-shqiptar-baba-per-here-te-dyte-u-bene-dy-princesha-31842" }