Futbollisti shqiptar bëhet baba, bashkëshortja rrëfen golin më të bukur të tij

Publikuar tek: sport, më 18:59 10-05-2017 Futbollisti shqiptar bëhet baba, bashkëshortja rrëfen golin më të bukur të tij

Sokol Cikalleshi një ndër futbollistët më në zë për shkak të sukseseve dhe paraqitjeve fantastike në ndeshjen e fundit me Akhisar Belediyespor në kampionatin turk.

Pas kësaj ndeshje të suksesshme Cikalleshi mer lajmin e mrekullueshëm që së shpejti do të bëhet baba.

Gëzimin e madh në familje bashkëshortja e futbollistit e ka ndarë edhe me të gjithë miqtë në rrjete sociale.

“Goli më i bukur i Sokol Cikalleshit po rritet brenda meje. Tani rrahin tre zemra”,  shkruan bashkëshortja e tij.

23232.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Futbollisti ‘ndëshkon’ reperin, Noizy bëhet lustraxhiu i Lorikut (VIDEO)
Reali i Madridit i bashkohet Juventusit në finalen e Ligës së Kampionëve »
Article Logic
Execution time: 0.026275157928467
array(1) { ["section"]=> string(83) "futbollisti-shqiptar-behet-baba-bashkeshortja-rrefen-golin-me-te-bukur-te-tij-78178" }