Futbollisti shqiptar pëson arrest kardiak gjatë ndeshjes

Publikuar tek: bota, më 18:51 11-01-2016 Futbollisti shqiptar pëson arrest kardiak gjatë ndeshjes

Një futbollist me origjinë shqiptare ka pësuar arrest kardiak gjatë ndeshjes mes ekipeve të SV Sasel dhe Meiendorf në Gjermani.

Shqiptari Ardian Sejdiu, i cili aktivizohet në ligën e gjashtë është rrëzuar pa ndjenja në fushën e blertë gjatë ndeshjes që u ndërpre për shkak të këtij incidenti.

Sipas mjekëve, ai kishte pësuar arrest kardiak por pasi iu dha ndihma e shpejtë gjendja e tij shëndetësore u stabilizua.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029064178466797
array(1) { ["section"]=> string(62) "futbollisti-shqiptar-peson-arrest-kardiak-gjate-ndeshjes-29715" }