Futet në pishinë për të shpëtuar vajzën e Ardit Gjebreas, por zbuloni çfarë i ndodh Olsi Bylykut (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:15 25-06-2019 Futet në pishinë për të shpëtuar vajzën e Ardit Gjebreas, por zbuloni çfarë i ndodh Olsi Bylykut (VIDEO)

Pak orë më parë, producenti Ardit Gjebrea ka publikuar në Instagram një video nga pushimet në Sarandë.

Në video shfaqet vajza e Arditit, Anna në pishinë, ndërsa aktori Olsi Bylyku hidhet për t’a shpëtuar.

Por në kuadër të humorit, situata ndryshon dhe është Anna, ajo që ‘shpëton’ Olsin. 

Kjo lojë ka shkaktuar shumë të qeshura tek të gjithë dhe nuk kanë munguar komentet e ndryshme.

Kujtojmë që Arditi këto pushime ka zgjedhur t’i kalojë me stafin e emisionit e ‘E diela shqiptare’, ku e pranishme ka qenë përveç vajzës dhe bashkëshortja, Anila.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021371126174927
array(1) { ["section"]=> string(108) "futet-ne-pishine-per-te-shpetuar-vajzen-e-ardit-gjebreas-por-zbuloni-cfare-i-ndodh-olsi-bylykut-video-169732" }