Gabimi i hidhur i Ema Andreas

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:52 29-01-2015 Gabimi i hidhur i Ema Andreas

Aktorja Ema Andrea, njihet për lirshmërinë  dhe mënyrën e saj të shpenguar të t'u shfaqurit.

Këtë herë, aktorja ka zgjedhur  një cigare për të pozuar përpara aparatit fotografik.

Ema nuk ka nguruar ta shpërndajë foton me miqtë e saj të cilët përpos komplimenteve, I kanë tërhequr vëmendjen aktores për dëmet që sjell pirja e duhanit.

“Cigarja bën keq e di.....por unë jetoj me këtë gabim dhe për momentin nuk jam pishman! Faleminderit për keshillat!”- iu përgjigj aktorja komenteve të miqve të saj.

Ç’gabim i hidhur!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028702020645142
array(1) { ["section"]=> string(34) "gabimi-i-hidhur-i-ema-andreas-1833" }