Gabriel Garko s'do jetë kurrë si më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:08 04-05-2015 Gabriel Garko s'do jetë kurrë si më parë

Gabriel Garko, aktori me famë botërore dhe një nga meshkujt  seks-simbol është shfaqur krejtësisht ndryshe në emisionin L’Arena” të Massiomo Gilletti.

Pas daljes së tij të shumtë kanë qenë fansat të cilët jo vetëm që janë habitur nga ky ndyshim i papritur i idhullit të tyre por edhe jane zhgënjyer. Opinionistja dhe shkrimtarja italiane Selvaggia Lucarelli ka bërë një postim në rrjetin social ku ka shkruar: “Gabriel Garko dhe metamorfoza e tij silikon”.

Garko pas kësaj sdo të jetë kurrë më ai i pari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019721984863281
array(1) { ["section"]=> string(46) "gabriel-garko-s-do-jete-kurre-si-me-pare-10342" }