Gafa e Ahmetajt para kavajsave, kur do të bësh si “poliglot” e bëhesh qesharak (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 06-02-2017

“Ju kongratuloj”, kështu është shprehur ministri i Financave Arben Ahmetaj, i përzgjedhuri i PS për kandidat për deputet në Kavajë.

Një gjë e tillë ka “vrarë veshin” e të gjithëve e ministri tashmë është shndërruar në objekt humori në rrjetet sociale.

Kjo nuk i ka shpëtuar as Shkëlzen Berishës që e ka shfrytëzuar këtë rast për të akuzuar kryebashkiakun Elvis Rroshi.

“Shqipëria që duam - Kryeministri dërgon ministrin e financave të "Kongratulojë" dhe falenderojë në emrin e tij, përdhunuesin dhe trafikantin”, shkruan Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025215148925781
array(1) { ["section"]=> string(87) "gafa-e-ahmetajt-para-kavajsave-kur-do-te-besh-si-poliglot-e-behesh-qesharak-video-67863" }