Gafa e drejtorit të policisë së Shkodrës, ngatërron qarkun ku punon (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:17 15-04-2015

Drejtori i Policisë të Qarkut Shkodër, ka bërë një deklaratë për mediat sa i takon punës së policisë për elementët e sigurisë në rrugë dhe gjithçka dukej perfekte përveç një detaji që në fakt ishte edhe më i rëndësishmi...

Drejtori i policisë së Shkodrës Lorenc Panganika ngatërroi vendin ku punonte, pra qarkun e Shkodrës me Beratin. “Policia e Qarkut Berat ka punuar dhe punon me përgjegjësi...”, tha drejtori i qarkut të Shkodrës.

Për një moment menduam se mos po falenderonte kolegët e qarkut tjetër por pastaj u kujtuam se Lorenc Panganika është i ri në këtë detyrë dhe ndoshta ende nuk është mësuar me pozicionin që mban.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.086706161499023
array(1) { ["section"]=> string(77) "gafa-e-drejtorit-te-policise-se-shkodres-ngaterron-qarkun-ku-punon-video-8780" }