Gafa e Erion Veliajt në Twitter

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:18 05-06-2016 Gafa e Erion Veliajt në Twitter

Kryebashkiaku Erion Veliaj i ka habitur të gjithë kur në rrjetin social, Twitter, i ka cilësuar prokurorët si kolëgë, aq sa shumë menduan se mos kryebashkiaku kishte nisur punë edhe në Prokurori.

“Sqarova kolëgët e Prokurorisë për atë që panë të gjithë, këndi i lodrave s’ka kafe e pallate. Të gjithë të qartë”, shkroi Veliaj i cili është marrë në pyetje në Prokurori pas kallëzimit penal të PD dhe Presidentit Nishani për këndin e lojërave.

erion.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.064538955688477
array(1) { ["section"]=> string(37) "gafa-e-erion-veliajt-ne-twitter-42475" }