Gafa e fundit nga Bashkia e “fitores publicitare”: “Të përpallojmë problematikat...”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:11 20-04-2017 Gafa e fundit nga Bashkia e “fitores publicitare”: “Të përpallojmë problematikat...”

Ka shkaktuar jo pak të qeshura gafa e fundit e Bashkisë së Tepelenës në faqen e saj zyrtare në Facebook.

Teksa ka postuar fotot e kryebashkiakut Tërmet Peçi, i cili inspekton punime në disa zona të ndryshme të Tepelenës, autori i shkrimit ka ngatërruar fjalën “përballojmë” që ka rezultuar në fjali komike.

Mesa duket lapsusi është vënë re dhe është korrigjuar menjëherë më pas.

“....megjithëse çdo ditë mbetet një sfidë e re në përpallimin dhe zgjidhjen e problematikave, e ku mbetet ende shumë për tu bërë”, shkruhet në postim.

w34tr34t3y345y4y.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023529052734375
array(1) { ["section"]=> string(82) "gafa-e-fundit-nga-bashkia-e-fitores-publicitare-te-perpallojme-problematikat-75861" }