Gafa e gazetares që u bë virale në rrjet, reagon Aurela Gaçe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:33 14-03-2017 Gafa e gazetares që u bë virale në rrjet, reagon Aurela Gaçe

Pas publikimit të videos ku gazetarja e “A1 News”, bën gafën e madhe duke iu drejtuar tenorit Kastriot Tusha nëse ishte artist, ka reaguar dhe këngëtarja  Aurela Gaçe.

“Bëj koncerte të mëdha e me tenorë të tjerë t’i nga ato koncerte që mbushet Pallati i Koncerteve ...po s'këndove për b...e për ashashin, nuk i bie në sy të shkretës gazetare që mbulon kulturën në këtë vend që termin premierë e ngatërron me "soprano" dhe ty o i nderuar që të qeshi buza me pyetjen e saj, nuk di me kë të ngatërroi...por përfundimisht i kepusim nga një ballokume Elbasani meqë ke edhe origjinën andej”,-shkruan Aurela në Instagram teksa ka publikuar dhe videon

Reagimi i Plotë i Aurela Gaçes:

A të qajmë apo i fusim një mendje të lehtë edhe të pajtohemi me këteë realitet???? Këndo e mëso breza o Kastriot Tusha, edhe ish profesori im në Akademi.

Bëj koncerte të mëdha e me tenore të tjere t’i nga ato koncerte qe mbushet Pallati i Koncerteve ...po s'kendove per b...e per ashashin, nuk i bie ne sy te shkretes gazetare qe mbulon kulturen ne kete vend qe termin premiere e ngaterron me "soprano" dhe ty o i nderuar qe te qeshi buza me pyetjen e saj, nuk di me ke te ngaterroi...por perfundimisht i kepusim nga nje ballokume Elbasani meqe ke edhe origjinen andej.

 GEZUAR DITEN E VERES miq e dite me te mira na presin pasketaj @Regrann from @rezart.veleshnja - Rrespekt per gazetaret e ku ku kultures.

 

?????????A te qajme apo i fusim nje mendje te lehte edhe te pajtohemi me kete realitet???? Kendo e meso breza o Kastriot Tusha , edhe ish profesori im ne Akademi . Bej koncerte te medha e me tenore te tjere ti nga ato koncerte qe mbushet Pallati i Koncerteve ...po s'kendove per b...e per ashashin, nuk i bie ne sy te shkretes gazetare qe mbulon kulturen ne kete vend qe termin premiere e ngaterron me "soprano " dhe ty o i nderuar qe te qeshi buza me pyetjen e saj, nuk di me ke te ngaterroi...por perfundimisht i kepusim nga nje ballokume Elbasani meqe ke edhe origjinen andej?. GEZUAR DITEN E VERES miq e dite me te mira na presin pasketaj??? @Regrann from @rezart.veleshnja - Rrespekt per gazetaret e ku ku kultures - #regrann

A post shared by Aurela Gace aG (@aurelagaceofficial) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13016510009766
array(1) { ["section"]=> string(65) "gafa-e-gazetares-qe-u-be-virale-ne-rrjet-reagon-aurela-gace-71887" }