Gafa e gazetarit “shkarkon” Gramoz Ruçin, vë në krye të Kuvendit Edi Palokën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:36 30-09-2017 Gafa e gazetarit “shkarkon” Gramoz Ruçin, vë në krye të Kuvendit Edi Palokën

Ditën e sotme në emisionin “kjo javë” në news 24, i ftuar do të jetë Edi Paloka nënkryetar i Partisë Demokratike dhe nënkryetar i Parlamentit.

Në promon e lancuar ditën e sotme, gazetari ka bërë një lapsus duke ngatërruar pozicionin që mban e Paloka në Parlament, pasi në vend që të thoshte nënkryetar i Kuvendit, ka thënë kryetar.

Më poshtë video e promos së emisionit:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028747797012329
array(1) { ["section"]=> string(79) "gafa-e-gazetarit-shkarkon-gramoz-rucin-ve-ne-krye-te-kuvendit-edi-paloken-94270" }